Oferta dodatkowa

NEWSLETTER | DODATKOWE WERSJE JĘZYKOWE | SOCIAL MEDIA | ADMINISTRACJA STRON | HOSTING I DOMENA

NEWSLETTER

OFERTA DODATKOWA - newsletter

Newsletter jest jednym ze skuteczniejszych sposobów na zbudowanie relacji pomiędzy marką a klientem. Przede wszystkim różni się on znacząco od tradycyjnego spamu reklamowego, który trafia na naszą skrzynkę e-mailową każdego dnia. Tym, co wyróżnia newsletter, jest fakt, że aby go otrzymywać, musimy się na niego dobrowolnie zapisać. W związku z tym wiadomości te nie są tylko irytującymi reklamami usług, którymi absolutnie nie jesteśmy zainteresowani, lecz raczej materiałem informacyjnym pozwalającym klientowi pozostawać w ciągłym kontakcie z interesującą go firmą, rozwojem jej oferty i zmianami w proponowanych przez nią usługach.

Do przygotowania profesjonalnego newslettera stosuje m.in. mailchimp. Narzędzie to wykorzystywane jest przeze mnie do tworzenia newsletterów, które pozwala w miesiącu na dodanie do bazy danych 2000 subskrybentów oraz wysyłkę 12 000 e-maili. Dzięki MailChimp będziesz mógł tworzyć na przykład kampanie e-mail, strony docelowe (Landing Page), formularze pop-up, kartki pocztowe i wiele innych. Ponadto konto można w pełni zautomatyzować poprzez tzw. automatyczny autoresponder. Klient zaraz po zapisaniu się do bazy danych może otrzymać np. maila z podziękowaniami  lub z kodem rabatowym do wykorzystania przy kolejnych zakupach. Treść maila oczywiście może być dowolna. Narzędzie mailchimp posiada również możliwość generowania podstawowych raportów po wysyłce maili.

Podsumowując, jeżeli zależy Ci na zbudowaniu relacji pomiędzy marką a klientem postaw na profesjonalny newsletter. Oferta dodatkowa

OFERTA DODATKOWA - dodatkowe wersje językowe

DODATKOWE WERSJE JĘZYKOWE

Zwiększ zasięg swojej strony internetowej dodając więcej wersji językowych.
Pozwoli to na dotarcie do zagranicznych użytkowników.
Wszystkie strony internetowe tłumaczone są przez tłumacz Google. 

SOCIAL MEDIA

OFERTA DODATKOWA - Social Media

Firmowy Fanpage na Facebooku
Na wstępie wyjaśnię czym jest dokładnie Fanpage. Fanpage na Facebooku to strona firmy, marki, społeczności lub osoby publicznej, która umożliwia komunikację z fanami (tak jak z angielskiego sama nazwa mówi Fan page – strona dla fanów). Dzięki Fanpage możesz promować swój biznes, pokazać swoje usługi i produkty, pozyskać nowych klientów, zaprosić na wydarzenie czy nawet dotrzeć do osób, które już odwiedziły stronę www lub sklep internetowy. Fanpage daje nam wiele możliwości i jest coraz częściej stosowany w promowaniu każdego biznesu.

Skoro wiesz już co to jest Fanpage, chciałbym zapoznać Cię z jego zaletami.
Fanpage pozwoli Ci na:
– dotarcie do nowych potencjalnych klientów
– przekształcenie Twojej firmy w markę
– budowanie wizerunku Twojej firmy
– nawiązywanie lepszego kontaktu z klientami
– Informowanie o aktualnościach w firmie np. nowych usługach, promocjach itp.
– zwiększanie zainteresowania

Podsumowując, posiadanie Fanpage ma zatem wiele zalet i każdy kto poważnie myśli o swojej firmie powinien go mieć. Oferta dodatkowa

OFERTA DODATKOWA - administracja stron

ADMINISTRACJA STRON

Potrzebujesz pomocy przy aktualizacji strony, zależy Ci na odpowiednim zabezpieczeniu danych, a może potrzebujesz unowocześnić swoją stronę? Chętnie zajmę się administracją i obsługą twojej strony internetowej.

Stworzenie profesjonalnej strony internetowej to tak naprawdę dopiero pierwszy krok. Każda dynamiczna firma wymaga bowiem regularnej aktualizacji swoje strony, na przykład: uzupełnianie aktualności, dokonywanie zmian w ofercie, rozbudowa strony o nowe funkcjonalności itp. Jest to idealne rozwiązanie dla firm, instytucji oraz osób prywatnych, które z różnych powodów nie mogą samodzielnie zająć się sprawami administracyjnymi swojej strony internetowej.

Dlaczego warto posiadać stałą obsługę strony internetowej?
Administrowanie witryną wymaga wiedzy oraz często jest zajęciem czasochłonnym i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Aby móc w pełni skupić się na własnym biznesie, warto skorzystać z pomocy osób doświadczonych, którzy regularnie zajmują się obsługą stron internetowych.
W ten sposób możesz uniknąć wielu problemów związanych z działaniem strony, a co więcej, nie musisz martwić się o aktualizacje, kopie bezpieczeństwa itp.

Przedstawiam główne usługi oferowane w zakresie obsługi stron internetowych:
— wykonywanie kopii bezpieczeństwa,
— ochronna przeciwwirusowa strony,
— aktualizacja WordPress oraz zainstalowanych wtyczek,
— aktualizacja w treściach,
— rozbudowywanie strony o nowe działy, galerie lub podstrony,
— przygotowywanie elementów graficznych (buttony, banery itp.),
— przeprowadzanie działań optymalizujących pod kątem wyszukiwarki Google.
— szkolenie z zakresu obsługi systemu CMS WordPress
— wsparcie merytoryczne i techniczne (pomoc przy doborze i konfiguracji hostingu i domeny)
— instalacja certyfikatów SSL
— rozwiązywanie problemów ( usuwanie ustrek WordPress, przywrócenie działania strony)

Jak wygląda współpraca ze mną?
– wybieram jednorazowe zlecenie
W ramach świadczonych przeze mnie usług możesz zdecydować się na jednorazową współpracę, przesyłając mi listę swoich zmian, jaką chciałbyś zmodyfikować na swojej stronie. Po oszacowaniu ilości i czasu pracy, jaki będzie potrzebny do wykonania usługi, przedstawię kosztorys, a po jego zaakceptowaniu, podpisaniu umowy o dzieło i zaakceptowaniu, przystąpię do pracy.

– wybieram stałą opiekę
Forma stałej opieki została stworzona z myślą o firmach, instytucjach oraz osobach prywatnych którym zależy, aby treści na ich stronach były systematycznie aktualizowane, dostosowywane pod kątem wyszukiwarki Google itp. oraz na wykonywaniu kopii bezpieczeństwa i ochronie przeciwwirusowej strony.

HOSTING I DOMENA

Pozwól, że zacznę od wyjaśnienia co to jest dokładnie hosting i domena?
Domena – jest to adres prowadzący do Twojej strony WWW.
Na przykład moja domena to adres: sgwebsite.pl
Dlatego decydując się na stronę internetową musisz pamiętać, że domena nie wystarczy, aby postawić stronę internetową. Potrzebny jest jeszcze 
hosting (serwer).

Hosting – to udostępnienie miejsca na pracującym bez przerwy, podłączonym do internetu komputerze (serwer). Dlatego aby strona internetowa mogła działać, musi obsługiwać ją serwer. Jeśli ten komputer nie działa poprawnie, witryna będzie niedostępna.

Mając na uwadze, że istnienie twojej strony w sieci zależy w dużej mierze od dobrego hostingu, moja wieloletnia współpraca z wieloma firmami ( na przykład: ehost.plhekko.pl i atthost.pl )pozwoliła mi wybrać najbardziej odpowiadającą twoim potrzebom i wymaganiom ofertę. Oferta dodatkowa

NIE ZWLEKAJ, ZAMÓW SWOJĄ NOWĄ STRONĘ INTERNETOWĄ JUŻ DZIŚ

W RAZIE PYTAŃ ZAPRASZAM DO KONTAKTU